Futrołajki 2022

Tegoroczna edycja odbędzie się w Krakowie w Hotelu Conrad na ulicy Josepha Conrada 29. Konwent będzie trwał od czwartku do niedzieli, 1-4 grudnia. Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest Horror oraz wszelkie parodie tego gatunku.
CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ NA TEGOROCZNEJ EDYCJI?

Przygotowaliśmy dla was kilkadziesiąt godzin programu zawierającego liczne konkursy z nagrodami rzeczowymi, masę atrakcji i system rywalizacji! Spodziewajcie się też gry fabularnej, oraz punktów programu specjalnie dla fursuiterów. Przygotowane będą także pokazy muzyczne i kinowe! Dla fursuiterów przygotowaliśmy również fursuit lounge, w którym bezpiecznie będziecie mogli przechowywać swoje stroje oraz przebrać się i odpocząć.

Dla osób, które lubią undergroundowy klimat, ubierzcie glowsticki, weźcie drinka w rękę i zjedzcie windą na dół. Przygotowujemy dla was Main Stage w garażu podziemnym, gdzie zagrają dla was nasi Fandomowi DJe! Przygotowaliśmy też dla was dwa wzory konwentowych koszulek! Koszt każdej wynosi 65zł i a taki merch na pewno będzie fajną pamiątką z wydarzenia!

Na konwencie także będzie dostępna retrostrefa! Zagracie w największe klasyki na oldschoolowych urządzeniach. Spodziewajcie się starych konsol i komputerów osobistych! Dla osób zafascynowanych nowszymi technologiami - będę dostępny VR, który można przetestować lub zagrać!

A po wszystkim zapraszamy do baru, gdzie przygotowane dla was będą specjalne drinki tematyczne. Tam też również odpoczniesz ze znajomymi - tak jak rok temu mamy dla was szeroką gamę przeróżnych gier planszowych oraz sesję RPG! Przygotujcie także portfele, bo nie zabraknie Dealers Den'a!

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym, Futrołajki nawiedzi gość specjalny! Jest nim prowadzący kanału na platformie Youtube z ponad 100 tysięczną widownią - Wojciech ,,Surreaktor'' Kiełtyka. Na swoim kanale podejmuje on temat tłumaczeń filmów i gier, oraz opowiada o różnych trikach i wpadkach tłumaczy. Przedstawia też swoje własne tłumaczenia nie przetłumaczonych lub według niego źle przetłumaczonych nazw rzeczy, postaci, lokacji z gier, filmów, piosenek itd. Nasz Gość Specjalny przygotuje prelekcje która napewno zrobi na was przerażająco, dobre wrażenie :).

Code of Conduct:
foxcons.pl

to (Europe/Warsaw time)
to (Europe/London time)

More details: foxcons.pl

More Information
Josepha Conrada 29
Kraków
31-357